Microbe Lift Clean & Clear 4L

85,40  sis. km

Kategooria:

Kirjeldus

Microbe-Lift Clean & Clear on spetsiaalne segu kasulikest bakteritest, mis hoiab tiigid puhtana ja läbipaistvana. Sisaldab ka fotosünteetilisi baktereid ja on tänu ainulaadsele protsessile kasvatatud pudelis, milles seda müüakse!

Päikese kasutamine puhtama tiigi nimel

Juba aastaid on inimesed kasutanud päikeseenergiat mitmel otstarbel, näiteks katuse päikesepaneelid vee soojendamiseks või fotoelektrilised elemendid elektrienergia tootmiseks. Paljud kalkulaatorid on valmistatud väikeste fotoelektriliste elementidega, mis töötavad valguse abil, mitte ei vaja patareisid. Kujutage ette, et kasutate seda suurepärast, tasuta energiaallikat, et vähendada oma tiigi hooldust. Noh… te saategi nüüd seda teha!

Nagu päikesepaneelid ja fotoelektrilised elemendid, kasutavad ka MICROBE-LIFT Clean & Clear’i fotosünteesibakterid päikesest saadavat energiat, et käivitada looduslikke bioloogilisi protsesse, mis hoiavad teie tiigi puhtana ja settevabana. Clean & Clear vähendab ka teie tiigifiltri hooldust. Clean & Clear on ainus turul olev tiigipuhastaja, mis sisaldab fotosünteetilisi baktereid – üks peamisi põhjusi, miks see on tiigipuhastaja nr 1 maailmas, ja mida küsitakse nimepidi! Clean & Clear sisaldab rohkem kui 30 erinevat elavat bakteriliiki, mis suudavad eemaldada tiigis olevad orgaanilised jäätmed.